Анкету на візу в Польщу можна заповнити онлайн

19.12.2015

Анкету на візу в Польщу можна заповнити онлайн

Фото ru.wikipedia.org.

Туристи, які звертаються за візою в консульський відділ посольства Польщі в Москві або в Генеральне консульство цієї країни в Калінінграді, тепер можуть заповнити візову анкету безпосередньо на сайті МЗС Республіки Польща. Перед заповненням візової заяви на сайті посольства необхідно пройти реєстрацію: вибрати країну і місто, де будуть подаватися документи, дату подачі документів, повідомляє Travel.ru .

Анкета заповнюється польською, англійською або російською мовою. В останньому з названих випадку тільки пункти 1, 2, 3 і 6 заповнюються латинськими літерами (прізвище та ім’я, як в закордонному паспорті). На заповнення анкети дається 30 хвилин. У разі перевищення цього ліміту часу система запропонує почати процедуру заново. Заповнення анкети онлайн значно скорочує час обробки заяв, так як вся інформація потрапляє відразу в базу даних консульства. Особисті дані туриста зашифровуються в бар-коді, а сама заява отримує унікальний номер. Після заповнення анкети при необхідності до неї можна внести зміни або необхідні правки. Далі слід роздрукувати анкету, включаючи 3-й лист з бар-кодом, у якому зашифрована інформація про заявника, та 4-ї — з даними про дату прийому в консульському відділі та унікальним номером заяви. Анкету необхідно підписати.

Туристи, що проживають в Калінінграді, у разі заповнення анкети онлайн звільняються від процедури попередньої реєстрації у візовому павільйоні Генерального консульства і можуть відразу подавати документи безпосередньо в консульстві. Прийом таких документів здійснюється в обраний заявником при заповненні анкети день, з 9.00 до 12.00.

Важливо відзначити, що хоча система почала функціонувати ще влітку, посилання на електронну анкету є лише на сайті Генерального консульства в Калінінграді або безпосередньо на сайті Мзс, а на сайті посольства такого посилання немає, хоча анкети приймаються.

Короткий опис статті: анкета на візу в польщу Туристи, які звертаються за візою в консульський відділ посольства Польщі в Москві або в Генеральне консульство цієї країни в Калінінграді, тепер можуть заповнити візову анкету безпосередньо на сайті МЗС Республіки Польща. Перед заповненням візової заяви на сайті посольства необхідно пройти реєстрацію: вибрати країну і місто, де будуть подаватися документи, дату подачі документів. Калінінград, Kaliningrad Туристы,обращающиеся,визой,консульский,отдел,посольства,Польши,Москве,Генеральное,консульство,страны,Калининграде,могут,теперь,заполнить,визовую,анкету,непосредственно,сайте,Республики,Польша,Перед

Требуется бизнес виза. Заходите!

Також ви можете прочитати