Гостьова віза в Польщу . Віза Шенген в Польщу

07.01.2016

Гостьова віза в Польщу

Отже, ви розраховуєте з’їздити до Польщі для спілкування з родичами або друзями, тоді відкривається гостьова віза в Польщу. Ця віза ставиться до короткострокових віз в РП. Щоб ви могли оформити гостьову візу, ваші знайомі з Польщі чи рідні мають піти у воєводське управління і вам отримати законне запрошення. Цей документ для гостьової візи в Польщу може отримати громадянин Польщі (як і іншої країни шенгену, або резидент Польщі, на законних підставах проживає в Польській Республіці більше ніж 5 років. Юридична особа, зареєстрована в Польщі, теж може оформити для вас запрошення.

Гостьова віза в Польщу оформляється найбільше на 90 днів і дає право відвідувати інші країни Євросоюзу. Найчастіше консульством видається одноразова віза в Польщу, тому виїхати з країни і заїхати знову на протязі дії візи у вас не вийде. З цього правила діють винятки. Припустимо, якщо вам потрібно отримання гостьової візи в Польщу для з’єднання сім’ї і ви маєте документальним доказом цього факту, ймовірно, що в консульстві схвалять ваш запит.

Бувають випадки, коли з різних причин, частіше бюрократичним, родичі з Польщі не мають можливості вислати для вас запрошення. У подібних випадках, замість гостьовий, іноді може бути видана туристична віза шенген. Тоді польська сторона може допомогти вам оформити бронь в готелі або оформити офіційне підтвердження можливості поселити вас в своє житло поки ви будете перебувати в Польській Республіці.

Короткий опис статті: гостьова віза в польщу

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати