?Італійська віза типу D

16.01.2016

Віза в Італію типу D.

Італійська віза типу Д – італійська національна віза, віза довгострокового перебування в Італії. Така віза дає іноземному громадянину право перебувати на території Італії протягом тривалого періоду часу. Хоча ми часто використовуємо вираз «шенгенська віза в Італію типу D», слід розуміти, що так може називатися і віза типу C. За детальною консультацією ви можете звернутися до наших фахівців, які мають багаторічний досвід роботи у сфері оформлення подібних документів.

Національна італійська віза типу D дає право іноземному громадянину перебувати на території Італії більш ніж дев’яносто днів. Така віза дає її власникові більше свободи і впевненості. Іноземний громадянин, що має на руках такий документ, як віза D в Італію або D+C, має повне право подати запит на дозвіл на проживання. Хоча для виду на проживання повинні бути підстави.

Віза в Італію тип Д, яка дозволяє запитувати вид на проживання, може бути відкрита за допомогою наших фахівців. Ми вирішимо всі проблеми і питання і гарантовано відкриємо будь-яку візу навіть без вашої присутності. Ми піклуємося про кожного свого клієнта, тому ваші нерви, сили і час будуть збережені для вирішення більш важливих справ, а оформлення такого документа, як віза в Італію типу Д, ми візьмемо на себе. При бажанні наша курєрська служба доставить готову візу прямо до вас додому. Для цього варто заздалегідь вказати фактичну адресу проживання. Наші співробітники працюють злагоджено і оперативно, тому вам не доведеться довго чекати, як у випадку з самостійним оформленням візи.

В таку країну, як Італія, віза типу D видається не так вже й часто. Тому, намагаючись оформити таку візу самостійно, ви ризикуєте отримати відмову в її видачі. Ну, а звертаючись до компанії з оголошенням типу «Італія віза тип D недорого», ви ризикуєте потрапити в тенета шахраїв. Тому перш, ніж звернутися у фірму, переконайтеся в її надійності та сумлінності.

Короткий опис статті: віза типу д Віза в Італію типу D — рубрика актуальної інформації від Инремо-Груп. італійська віза типу італію тип італія

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати