Легальне працевлаштування в Польщі.

12.01.2016

Легальне працевлаштування в Польщі.

Рейтинг користувачів:Легальне працевлаштування в Польщі.
Легальне працевлаштування в Польщі.
Легальне працевлаштування в Польщі.
Легальне працевлаштування в Польщі.
Легальне працевлаштування в Польщі.
/ 68

Гірший Кращий

. особливо працювати ЛЕГАЛЬНО в Польщі приходить в голову багатьом нашим співвітчизникам. Тим більше. що зараз для роботи в Польщі не потрібно мати спеціальних дозволів. До піврокупрацювати в Польщі можна просто по паспорту. З російської — до 6 місяців, з української — до 9 місяців.

Якщо ви збираєтеся працювати більше 6 міс, вам потрібно буде після закінчення цього строку взяти вид на проживання в Польщі. З контрактом це дуже легко.

Працевлаштування громадян України і Росії — це офіційний курс політики Польщі .В Польщі передбачена ціла програма працевлаштування гр-н України і Росії. Надивившись на Європу, поляки віддають перевагу народам зі схожою культурою. Перед чемпіонатом Польша особливо потребує працівників. Як сезонних ( на збір яблук, печериць, полуниці), так і постійних. Завдяки чітко розроблених процедур, кожен шукає роботу, може легально приїхати з метою працевлаштування в ЄС і без проблем отримати всі необхідні для цього документи.

Наш сайт співпрацює на некомерційній основі з офіційним представником Мінпраці Польщі і може вам допомогти у працевлаштуванні. Ми викладаємо лише частину оголошень. Насправді потрібні ТИСЯЧІ ПРАЦІВНИКІВ.

На жаль, наші люди залишаються без роботи, а Мінпраці Польщі — без працівників, тому що українські посередники не працевлаштовують, а ТОРГУЮТЬ вакансіями, ховаючи їх для тих, хто хоче просто виїхати за кордон.

Оголошень від посередників про роботи в Польщі ви бачили безліч. І за працевлаштування вони беруть чималі гроші. Якщо ви дійсно хочете працювати в Польщі. напишіть резюме з фотографієюпольською або англійською мовою і вийшли на адресу Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript

Якщо ти володієш польською мовою, ти можеш сам подзвонити в Польщу, минаючи наш сайт. Адже наш девіз — ЄВРОПА БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ!

тому ми раді з’єднати вас безпосередньо. Телефон в Польщі: +48 22 428 27 86 Skype: contact.ewl Агенство працює від Мінпраці Польщі. грошей за працевлаштування не бере. Предоставкяет повне візове обслуговування безпосередньо в Установах Польщі. Надає послуги БЕЗПОСЕРЕДНЬО на відкритті

· Робочої візи в Польщі

· Виду на проживання в Польщі

· Шенгенської візи

· Дозволу на роботу або продовження дозволу на роботу

У разі відсутності знання польської мови, по прибуттю в Польщу агентство забезпечить допомогу перекладача на російську та українську мову, які перекладачі є в самому штаті фірми.

Надається також допомога працівнику в оформленні ідентифікаційного номера платника податків (НІП) в Податковій, в отриманні прописки в Польщі на тимчасовий термін і у відкритті банківського рахунку.

Багаторічний досвід а також співпраця з установами і посольствами на території всієї Європи, які приймають рішення про видачу вищезазначених документів, позваляют агентству забезпечити професійну та ефективну організацію процесу працевлаштування..

Заплатити вам доведеться тільки приоформленні документів за візу. а в Польщі. якщо будете залишатися — за вид на проживання. Не агентство. Це держмито.

Якщо ти не знаєш польського, і хочеш задати питання, відкрий у форумі нову тему. Якщо ви не знаєте польського, ми допоможемо вам скласти резюме польською, оплата стягується тільки за переклад: 10 євро сторінка. Ваші резюме англійською та польською ми пересилаємо абсолютно безкоштовно.

Цікава стаття? Поділіться нею з іншими:

Короткий опис статті: віза в польщу україна Європа без посередників.Тури, нерухомість, Іспанія, квитки, купити житло, відпочинок, німеччина,права,тархету, навчання за кордоном, барселона,законодавство російською, іспанська мова Все про європу з перших рук!Законодавство Іспанії російською мовою, Відпочинок, робота, навчання, придбання нерухомості та бізнесу у Європі без посередників. Доступні готелі та квитки, тури, права емігрантів, законодавство, життя за кордоном, форум.

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати