Otomoto Ukraine, пригон авто під замовлення в Україну на AUTO.

30.01.2016

Замовлення Авто: Otomoto Ukraine Львів

Детальна інформація

Компанія «Otomoto Ukraine» є спеціалізованим сервісом пригону авто з самого великого в Польщі онлайн авторинку www.otomoto.pl .

Пригон автомобілів з Польщі та надання документів для їх легальної експлуатації на території України – є нашим основним видом діяльності.

Компанія «OTOMOTO Ukraine» розпочала свій шлях у 2005 році і є великою міжнародною фірмою, має кілька представництв в Україні, величезний досвід у сфері перегону автомобілів з Європи, в більшості з Республіки Польща. Станом на червень 2012 року кількість угод купівлі-продажу автомобілів на польській реєстрації та оформлення документації для легальної експлуатації достигло200! Наша компанія складається з висококваліфікованих юристів, бухгалтерів, менеджерів, водіїв, авто майстрів і т. д.

Наша фірма співпрацює з багатьма авто майданчиками в Польщі і займається доставкою автомобілів з таких онлайн майданчиків, як www.otomoto.pl ,www.mobile.de. www.autoscout24.com. www.auto.plius.lt. www.autogidas.lt і багатьох інших.

Ми є професіоналами своєї справи і пропонуємо послуги по пригону не розмитнених авто з Польщі за найвигіднішими цінами в Україні.

Укладаючи контракт з OTOMOTO Ukraine ви можете бути впевнені в правильності свого вибору, тому що ми маємо величезний ряд переваг. найвищий рівень сервісу по самим прийнятним цінам, індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантії, юридичну підтримку протягом усього терміну експлуатації автомобіля.

Ми пропонуємо. антикризова пропозиція з придбання автомобіля з Європи. Він НЕ буде проходити митні процедури, але тим не менш його можна буде експлуатувати на території України абсолютно законно, з гарантією. Ми надаємо різні пакети документів, для їзди на території України протягом 5, 60 і 360 днів. Також маємо відпрацьовану схему продовження термінів.

Контактна інформація:

Наші менеджери:

097-47-74-276 Віталій — vitalik@otomo.pl.ua

098-808-97-97 Ігор — igor@otomoto.pl.ua

Короткий опис статті: посольство польщі в україні Otomoto Ukraine — пригон авто під замовлення: великий вибір авто на замовлення, які можна пригнати з-за кордону в Україну. На AUTO.RIA ви можете подивитися пропозиції від Otomoto Ukraine по пригону авто під замовлення

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати