Отримання візи в Нідерланди. Термінова віза в Голландію. Шенгенська візи в Голландію.

12.01.2016

Отримання візи в Нідерланди

Якщо Ви не володієте багатою візовою історією, і візу ви отримуєте вперше, то численних труднощів, пов’язаних з цим питанням Вам не уникнути. Але навіть, якщо Ви вже не раз бували за кордоном і оформлення візи в Нідерланди для Вас — справа звична, від бюрократичних перешкод, а також постійних змін в консульських правилах, це Вас не вбереже. Знайти хороших помічників у питанні оформлення візи багато простіше, ніж витратити зайві дні на спроби розібратися з умовами оформлення візи і здати документи особисто. Оформлення візи в Нідерланди — не така вже складна справа, якщо довірити його в надійні руки професіоналів. Співробітники нашої компанії завжди з теплом і повагою ставляться до своїх клієнтів (у тому числі, і потенційним), а тому ви завжди зможете знайти у нас відповідь на будь-яке питання, пов’язаний з цим нелегким процесом. Нижче ми розповімо про основні тонкощі в такому питанні, а також про те, яких категорій буває віза і скільки часу може зайняти отримання візи в Голландію, чим відрізняються звичайна і шенгенська віза в Нідерланди, які документи слід надавати в консульство і в чому іншому.

Для нас не буває складних випадків, бувають ситуації, що вимагають нестандартного підходу. Також ми робимо візи в інші країни, віза в великобританію у нас робиться від 170 євро

Отримати візу в Нідерланди.

Ви задумали поїздку до Голландії, але абсолютно не уявляєте, з чого почати, за що хапатися в першу чергу. Перш ніж зайнятися бронюванням готелів та купівлею квитки, не завадило б подумати про візу. Здавалося б, віза, що може б складного? Але не тут-то було. Адже людина необізнана у візовому питанні, навряд чи зможе одразу вловити всі нюанси, пов’язані з оформленням візи. Наша компанія вже не перший рік працює на ринку туристичних послуг і не з чуток знає, що таке консульство і з чим його їдять. Ми можемо запропонувати широкий перелік послуг з оформлення тієї або іншої візи, вам слід визначитися, віза якої категорії вам потрібна і на який термін.

Категорії віз:

Отже, є кілька основних видів візи короткострокового перебування (тобто, тим, по яким можна пробути в країні до 3-ох місяців за одне півріччя):

1. Туристична віза — 30/45.

Одноразова віза терміном дії до місяця (оформляється завжди під запит короткої поїздки — до двох тижнів, ставиться в більшості випадків з правом перебування в країні до 30 днів протягом півторамісячного коридору).

Скільки коштує віза в Голландію? У нашій компанії може бути оформлена за ціною всього150 євро за 4 робочих дні і без вашої присутності!*

2. Бізнес віза — 180/360.

Отримання візи в Нідерланди ділової можливо як на короткий термін (до двох тижнів перебування з правом одного в’їзду), так і на 1 рік з багаторазовим в’їздом — в залежності від запиту.

Вартість такої візи у нас варіюється від 150 до 1050 євро — в залежності від терміну дії візи та способу оформлення. Може бути відкрита протягом 4-ох робочих днів та без присутності заявника в оформляють органах, таким чином може бути оформлена термінова віза в Голландію

3. Гостьова віза — 180/360.

Гостьова як і ділова віза. може бути отримана на строк до одного року з неодноразовим в’їздом у країну. Для того, щоб ми могли подати документи, від вас необхідно буде запрошення та копія паспорта особи, яка запрошує.

Вартість — від 150 євро, за 4 робочих дня та без присутності.

*Віза оформляється без особистої присутності в тих випадках, коли у заявника в закордонному паспорті за останні три роки стоять дві шенгенські візи. У разі якщо віз не було, ваша присутність у візовому центрі обов’язково. Ми підготуємо всі документи і сходимо разом з вами у візовий центр, отримання візи залишається за нами.

Шенгенська віза в Голландію

Почнемо з того, що відзначимо різницю між двома поняттями — Голландія і Нідерланди. Варто сказати, що ці поняття не рівносильні і географічно позначають різні території однієї держави (Нідерланди — все Королівство, Голландія — дві його провінції), але так вже історично вкоренилася синонімічність цих назв, а тому цілком допускається заміняти одне поняття іншим. При цьому слід мати на увазі, що Голландія може видати як національну, так і шенгенську візу, діючу на території будь-якої країни, що входить в шенгенську зону — так звана єдина шенгенська віза. Така віза, безсумнівно, вигідніше і зручніше і в більшості випадків ставиться консульством за замовчуванням. Тому, якщо вам потрібна шенгенська віза Голландія вам доведеться як не можна до речі. До того ж, віза часто ставиться відразу на 30 днів, що дасть вам можливість відвідати по одній візі більшу кількість країн шенгену. Якщо ви плануєте поїздку в країни шенгену і вам потрібна віза, то дана віза стане вибором в цьому питанні!

Оформлення візи в Голландію

Віза може бути відкрита без особистої присутності, якщо у вашому паспорті за останні 3 роки є дві використані шенгенські візи. Якщо у вас віз не було або вони вже застаріли, то вам потрібно буде звернутися у візовий центр самостійно. В даному випадку наш співробітник готує комплект документів, далі супроводжує вас у візовий центр, пізніше отримує паспорт з візою вже без вас, забрати його можна буде у нас в офісі. Логічно, що сучасний шалений ритм життя стане великою проблемою для вас, адже часом здати документи не є можливим для зайнятих людей. Ми готові допомогти вам в отриманні в’їзного документа без вашої особистої присутності навіть у тих випадках, якщо ви маєте чистий паспорт, а саме паспорт без віз. Існує ряд країн, які готові видавати візи з меншими для вас труднощами, в їх число входять і Нідерланди. Оформлення проходить за попереднім записом,що дозволяє не створювати довгі черги у візовому центрі.

Більш повну інформацію про те,як проходить оформлення візи в Голландію і які існують категорії віз, ви завжди можете отримати у наших менеджерів, зателефонувавши нам по телефону, або використовуючи форму зворотного зв’язку або прямо в нашому офісі. Крім цього, ви можете ознайомитися з сповнені переліком наших послуг по візі в розділі «Вартість».

Отримання візи в Голландію терміново

Ми докладно консультуємо своїх клієнтів про те, які слід зібрати документи, які тонкощі існують у цьому питанні і при цьому ми завжди прагнемо до того, щоб захистити замовника від зайвих зусиль — підготовка основної частини документів лягає на нас, в тому числі, анкета заповнюється нашими кваліфікованими фахівцями. Від вас потрібен лише самий мінімум документів.

У відповідному розділі «Документи» ви можете дізнатися, який саме комплект буде потрібно від вас для оформлення того чи іншого типу візи. Ми також надаємо юридичні послуги, реєстрація змін від 3900 рублів!

Якщо ви хочете полетіти в теплу країну то обов’язково подивіться наші тури на мальдіви

сувеніри з скла — незвичайні подарунки на пам’ять

Короткий опис статті: візи в нідерланди

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати