Перевіряють чи посольства (банки) довідки про доходи?. Форуми

20.12.2015

перевіряють посольства (банки) довідки про доходи?

З нами з: 04/11/2008 16:43

З нами з: 04/11/2008 16:43

sandy16 написавши:

1. Дівчинка хоче поїхати у відпустку, але для отримання візи в американському посольстві потрібно отримати довідку про доходи від фірми. Якщо фірма (на якій насправді ця дівчинка не значитися) дасть довідку про те, що з такого-то числа вона прийнята на роботу на таку-то посаду і за останні 6 місяців їй нараховувалися такі доходи (ну там 7 тис. в місяць), то чим це може бути чревате для фірми? Крім дзвінка, можуть ще якось перевірити достовірність даних? дати запит в податкову, наприклад?

2. при отриманні кредиту, як можуть перевірити довідку про доходи?

Стаття 366. Службове підроблення

1. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів —

карається штрафом до двохсот п’п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на рядків до трьох років.

2. Ті саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, —

карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на рядків до трьох років та зі штрафом від двохсот п’п’ятдесяти до семисот п’п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Короткий опис статті: сайт посольства польщі

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати