Перша довга віза в Чехію. Бізнес-віза в Чехію. Подача на чеську довгу візу.

17.12.2015

Перша довга віза в Чехію

Довга або довга віза в Чехію — це тільки перший етап імміграції в Чехію. Ця віза видається в чеських консульствах на території третіх країн (тобто не на території Чехії). Якщо ви, наприклад, живете в Москві, то й отримати цю візу можна у декількох містах на території Росії.

Санкт-Петербург: 191015, р. Санкт-Петербург, вул. Тверська, 5. Тел. (812) 271-0459, комутатор: (812) 271-4612, запис на подачу документів на візи понад 90 днів і завірення документів: (812) 275-0591, інформація про візи: (812) 271-6101;

Єкатеринбург: 620075, Єкатеринбург, вул. Гоголя, 15. Тел.: (343) 379-4762, консульський та візовий відділ: (343) 376-1501 (запис на подачу документів на короткострокові візи);

Нижній Новгород: 603005, р. Нижній Новгород, вул. Мініна, 18. Тел.: (831) 419-8593, +7 (910) 382-6875, +7 (905) 665-5078;

Ханти-Мансійськ: 628012, р. Ханти-Мансійськ, вул. Миру, д. 38. Тел. (34671) 90-600;

Варто уникати загальної плутанини. Вперше на території своєї країни ви отримуєте саме довгу візу, а не ВНП. ВНЖ ви отримаєте при продовженні візи після в’їзду до Чехії. Термін дії першої довгої візи не перевищує 1 року або навіть часом менше. Термін дії ВНЖ — від 1 року і більше, залежно від мети перебування іноземця в Чехії.

Першу довгу візу необхідно продовжити не раніше 3-х місяців і не пізніше 14 днів до її закінчення. Це ж правило діє і для ВНП .

Як зібрати пакет документів на довгу візу до Чехії?

Є 2 варіанти:

    Пакет документів для першої довгої візою я особисто б рекомендувала збирати з фірмою, яка цим займається професійно, бажано з офісом у вашому місті або поблизу. Саме так робили ми. Я не буду вам рекламувати ніякі фірми, бо це не входить в сферу цього проекту. Звичайно, ніяких гарантій такі фірми дати не можуть, але принаймні у них є досвід, у подібних заходах і їх співробітники як правило знають чеську мову і добре орієнтуються в законах і візових нюанси Чехії. Вибирати таку фірму потрібно дуже ретельно, бажано прочитавши відгуки про цих фірмах. Не варто вибирати їх за місцем знаходження в Яндексі або в іншому пошуковику. Зараз величезна кількість шахраїв, і краще довіритись дослідним фірмам, яких давно обговорюють на форумах. Не варто також йти і до нових фірм, які тільки почали свою діяльність і мають низькі ціни. Тут, я вважаю, можна і переплатити за якість і досвід. Треба враховувати, що на жаль всі ці фірми зацікавлені в тому, щоб ви наробили помилок і з першого разу не пройшли, оскільки просити про допомогу ви повернетеся саме до них, тому ніколи не покладайтеся на них повністю. Все перевіряйте, уточнюйте, думайте самі і нікому не вірте. Самостійний збір документів. Я б дуже не рекомендувала вам самостійно займатися цим, так як існує купа підводних каменів і нюансів, які знають лише люди, які прожили в Чехії дуже і дуже довго і володіють чеською мовою, а також деякими специфічними знаннями та досвідом. Ймовірність того, що таким чином ви отримаєте довгу візу практично дорівнює нулю. Тут важливо не тільки зібрати документи, але і підготуватися до співбесіди в консульстві, що відмінно зроблять саме професіонали.

Ймовірність відмови у візі

Як я вже раніше писала, ймовірність відмови в першій довгою візі дуже висока. Точніше, вона надто висока. Тому так важливо підготуватися до співбесіди, яке проводять російською мовою співробітники консульства з будь-яким що подається на довгу візу.

Ні одна фірма, що пропонує послуги збору пакету документів на візу і відкриває чеські фірми, не може вам гарантувати взагалі нічого. Якщо фірма розповідає вам, що її клієнти отримують візу практично завжди і з першого разу — це явна брехня.

Але подаватися ви можете необмежену кількість разів. Єдине, деякі довідки мають термін придатності всього 3 місяці, а це означає, що документи доведеться збирати ще раз після чергової відмови.

Зазвичай запис відбувається по телефону консульства в певний час і на певні дати. Як правило, черга дуже велика і доведеться почекати кілька місяців. Після подачі і співбесіди доведеться чекати досить довго. За останніми даними, — до 1 року.

Співбесіду в консульстві

тепер Воно відбувається завжди. Важливо справити хороше враження на співробітників консульства.

Мої поради:

  • ретельно продумати зовнішній вигляд на співбесіді, спортивний костюм «адідас» працівники консульства не оцінять
  • пройти «тренінг» у спеціальної фірми, яка зазвичай збирає документи, в цілях правильної поведінки на співбесіді
  • бажано орієнтуватися у всіх документах, які ви подаєте, особливо якщо пакет документів вам збирала фірма

Якщо співбесіда пройшла успішно, то це практично завжди гарантує отримання візи, якщо звичайно не було помилок у документах і анкеті. Постарайтеся не повторити шлях героя цього кліпу:

Короткий опис статті: віза в чехію Довга або довга віза в Чехію — це тільки перший етап імміграції в Чехію. Як зібрати пакет документів на довгу візу до Чехії? Якщо співбесіда пройшла успішно, то це практично завжди гарантує отримання візи. Список чеських консульств і посольств в Росії. довга віза в Чехію, подача на чеську довгу візу, чеське консульство, пакет документів на чеську візу, відмова у візі в Чехію, імміграція до Чехії, бізнес-віза в Чехію

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати