Польща, як дзвонити в Польщу з міського, міжнародний телефонний

26.12.2015

Як дзвонити в Польщу

Наведена нижче таблиця допоможе Вам відповісти на питання як подзвонити в Польщу. У варіанті 4 Ви можете самі вибрати країну, з якої хочете телефонувати в Польщу. C стаціонарного телефону з Росії на міський номер у Польщу: 8 — 10 — 48 — код міста — місцевий телефонний номер абонента в Польщі C стільникового телефону GSM на мобільний зареєстрований в Польщі: + 48 — мобільний номер телефону З Росії з міського телефону на стільниковий Польщі: 8 — 10 — 48 — телефонний номер стільникового телефону (зверніть увагу, код Польщі — 48 не входить в номер, його слід набирати окремо) З інших країн в Польщу: Виберіть країну, з якої хочете зателефонувати на цій сторінці

Які цифри набирати щоб зателефонувати в Польщу зі стаціонарного телефону на стільниковий або з мобільного на стаціонарний, мені здається, зрозуміло інтуїтивно.

Практика показала, що інстинкт розвинений у всіх по різному, тому пишу більш докладно.

Для того, щоб зателефонувати в Польщу потрібно набрати 8 — це означає, що дзвінок не є місцевим. Необхідно дочекатися гудок. Потім слід набрати 10 — це говорить, що дзвінок буде міжнародним і далі буде вказаний телефонний код Польщі.

+ знак, що використовується у мобільних телефонах стандарту GSM для заміни коду міжнародного доступу з будь-якої країни.

Відразу слід обмовитися, що 10-це вихід на міжнародне з’єднання для ВАТ «Ростелекома». Для інших операторів код виходу на міжнародне з’єднання буде іншим. Наприклад 56 — ТОВ «СЦС Совинтел», 57 — ЗАТ «Компанія ТрансТелеКом», 58 — ВАТ «МТТ», 59 — ТОВ «Эквант».

Увага: цифра 8 і далі код виходу на міжнародне з’єднання, описані вище, застосовні тільки для Росії. В інших країнах прийнята інша система виходу на міжнародну лінію.

Потім необхідно набрати код країни (телефонний код Польщі — 48 ). На даному етапі набору номера ми потрапили на внутрішню телефонну лінію Польщі.

Тепер залишається тільки набрати телефонний код міста, в який ми хочемо зателефонувати, і нарешті, місцевий номер телефону абонента Польщі.

Як подзвонити з Польщі

Якщо Вас цікавить, як дзвонити з Польщі. то наступні рекомендації будуть незамінні. Внутрішній дзвінок, тобто з одного міста Польщі в інший Номер телефону (ніякої код вводити не потрібно, тільки місцевий номер телефону) C міського з Польщі в Росію: На міський: 00 — 7 — код міста — міський номер у РФ На мобільний: 00 — 7 — стільниковий номер в РФ з мобільного з Польщі: Слід уточнити у оператора зв’язку Зі стаціонарного з Польщі в іншу країну. Виберіть країну. в яку хочете зателефонувати 00 — код країни — код міста — номер телефону

Короткий опис статті: телефони з польщі Міжнародний телефонний код Польщі. Як подзвонити в Польщі з Росії і з будь-якої іншої країни світу. Інформація оновлена 13 квітня 2015р Польща, код, міжнародний телефонний, дзвонити, телефон, країна, набрати номер телефону, мобільний, вихід, зателефонувати

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати