Реєстрація компанії, фірми, ТЗОВ в Польщі за доступною вартості

10.12.2015

Реєстрація компанії в Польщі

Реєстрація компанії, фірми, ТЗОВ в Польщі за доступною вартості

Польща – приваблива країна для багатьох молодих, так і вже процвітали бізнесменів. Ведення бізнесу тут є оптимальним для виходу на європейський ринок.

На сьогоднішній день реєстрація компанії в Польщі доступна і іноземцям. Адже країна пропонує оптимальні умови для ведення бізнесу, власником якого є людина з іншої держави.

Серед доступних форм компанії найбільш цікавим є товариство з обмеженою відповідальністю (Spolka z o.o). Відкриття ТЗОВ в Польщі дозволяє займатися практично будь-якою діяльністю, якщо це не суперечить законодавству країни.

Відкриття ТЗОВ в Польщі — ціна і інші нюанси процедури реєстрації

Як правильно зареєструвати компанію в Кракові, Варшаві або іншому місті Польщі? Тут є кілька нюансів. Відкриття підприємства, представництва в Польщі починається з вибору сфери діяльності та перевірки назви на оригінальність і доступність. Для реєстрації потрібен лише діючий закордонний паспорт. Зауважимо, що реєстрація можлива як при особистій присутності, так і за довіреністю, оформленою на нашого юриста. У цьому разі довіртеся нам — професіоналам, які мають кваліфікацію в цьому питанні, які пройшли весь шлях самостійно і успішно реєструють компанії в Польщі упродовж 2 років.

Вартість відкриття компанії в Польщі «під ключ» — 1300 євро і включає:

 • розробку статуту, підбір КВЕД;
 • реєстрація індивідуального податкового номера NIP;
 • реєстрація статистичного номери REGON;
 • реєстрація митного номери EORI;
 • реєстрація платника ПДВ (ПДВ) за умови надання інформації про діяльність ТОВ;
 • реєстрація в управлінні соціального страхування ZUS;
 • оренда юридичної адреси на 1 рік;
 • розробка та виготовлення печатки;
 • присяжний переклад та перекладач;
 • всі нотаріальні послуги;
 • всі госплатежі;
 • консультації

Звертаємо Вашу увагу, що це електронна реєстрація компанії в Польщі.

Термін відкриття фірми в Польщі становить до 14 днів.

Також можлива нотаріальна реєстрація ТОВ, філії чи підприємства в Польщі. Вартість нотаріальної реєстрації фірми в Польщі — 1500 євро, термін — 5 — 6 тижнів.

Різниця цих двох типів реєстрації в наступному: в електронній можливий тільки шаблонний статут, неможливо внести додаткові постанови, як, наприклад, кваліфікована більшість голосів на голосуванні засновників, а в нотаріальний статут можна внести додаткові постанови.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, ми обов’язково проконсультуємо і допоможемо:

 • Tel. 48 791 145 132 (Краків)
 • Tel.: 380 67 468 18 48 (Київ)
 • Tel. 380 67 327 43 43 (Одеса)
 • Skype: gorde.poland
 • E-mail: info@gorde.com.ua

Реєстрація компанії, фірми, ТЗОВ в Польщі за доступною вартості

Переваги і недоліки реєстрації фірми в Польщі

Будь-яка реєстрація фірми в Польщі повинна виконуватися за певними правилами, згідно з польським законодавством.

ТОВ – найбільш розповсюджена й вигідна форма компанії для іноземців. Серед її переваг – зменшені ризики, широкий спектр видів діяльності, невеликий статутний капітал, який складає 5000 злотих і не залежить від кількості засновників.

Реєстрація ТОВ в Польщі також дозволить швидко впровадити свої бізнес-ідеї на ринок європейського простору.

Серед недоліків такої реєстрації відзначимо відносно тривалу, копітку і паперову процедуру. Щоб така реєстрація не викликала незручностей і проблем, радимо звернутися до професіоналів. Наша команда зробить все за Вас, взявши на себе питання щодо відкриття фірми, і Ви зможете в швидкі терміни приступити до діяльності. Наші фахівці відкриють і зареєструють ТЗОВ в Польщі, нададуть повний комплекс юридичних та бухгалтерських послуг, а також допомогу у пошуку працівників, оформлення ВНЖ. мовний адаптацією інших послуг.

Будемо раді співпраці і бачити Вас нашими клієнтами. Звертайтеся до нас прямо зараз:

  Tel. 48 791 145 132 (Краків) Tel.: 380 67 468 18 48 (Київ) Tel. 380 67 327 43 43 (Одеса) Skype: gorde.poland E-mail: info@gorde.com.ua

Короткий опис статті: реєстрація бізнесу в польщі Хочете відкрити свою компанію, фірму, ТЗОВ в Польщі, але не знаєте з чого почати? Ми допоможемо Вам швидко і за кращою ціною зареєструвати компанію і відкрити представництво у Варшаві, Кракові чи будь-якому іншому місті Польщі реєстрація фірми в Польщі, відкрити фірму в польщі, реєстрація ТОВ в Польщі, реєстрація компанії в Польщі, відкриття фірми в польщі, відкриття ТЗОВ в польщі, реєстрація підприємства в польщі

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати