Робоча віза в Німеччину, Поради

31.01.2016

Робоча віза в Німеччину

13 серпня 2010 inSovet.Ru:

Допоможіть будь ласка, як можна оформити робочу візу Чула, що в самій Німеччині величезну кількість безробітних і отримати таку візу нелегкоможет комусь вдалося таку візу отримати?

http://www.moskau.diplo.de/Vertretung/moskau/ru/01/V. ДИВІТЬСЯ «Віза для здійснення трудової діяльності»

Полу4ить можна якщо роботодавець дійсно хо4ет вас взяти на роботу. Мені все оформляв роботодавець, АЛЕ я був уже в Німеччині.

Необхідно довести (формально, знову ж таки без зацікавленості у вас роботодавця ни4его не буде), 4то фірма потребує такого фахівця як ви і більше нікого не треба :)
Полу4ите дозвіл на роботу, мінімум на рік. З правом роботи ТІЛЬКИ на цій фірмі у ТІЛЬКИ на зазначеній посаді. Кріпосне право :)

Дякую (правда з запізненням=)) зараз ось збираюся до речі робочу робити. Чекаю документи=))

а через рік там робиться інша віза яка вже без обмеження по зміні роботи?

Через 3 роки без обмежень. А так, якщо захотів міняти фірму, то треба заново оформляти дозвіл на роботу. І під це дозвіл Ауслэндэрбехердэ дасть нову візу в якій буде прописано роботодавець і ваша посада.

тобто перша віза дається відразу на 3 роки?

Бували слу4аи, 4то і на 5 років відразу давали, якщо за GreenCard. Як сей4ас, не знаю. В моєму слу4ае було три рази в році, потім на два і потім бессро4ная віза. Перші три роки доводилося брати підтвердження/дозвіл служби зайнятості. Візу я оформляв відразу в Німеччині. Auslenderbehörde не дасть візу без Zusage від служби зайнятості.

Якщо теряеш роботу, є місяць/два на пошуки нової. Не знайшов — додому Знайшов — получиш нову візу. КАроче, поки не буде постійної візи, всерівно на скільки тимчасова.

ну дивись, через 5 років плати податків дають нидерлассенгерлаубнис, це все постоянка. тобто його тобі через 5 років і дали..буває ще не обмежений за терміном ауфенхальтсерлаубнис. ось коли його дають це питання.

ось тут по4итай:http://www.aufenthaltstitel.de/stichwort/niederlassu. і тутDie Aufenthaltserlaubnis ist ein befristeter Aufenthaltstitel.http://norm.bverwg.de/jur.php?aufenthg_2004,7Die Niederlassungserlaubnis ist ein unbefristeter Aufenthaltstitel.http://norm.bverwg.de/jur.php?aufenthg_2004,9не обмежений по терміну ауфенхальтсерлаубнис — вже надцять років як замінили на Niederlassungserlaubnis.Можеш в Auslenderbehörde зайти і запитати. Хоча google.de знає іноді більше 4ем тітки в амтах :)П. С. а ще є Niederlassungserlaubnis mit Daueraufenthaltrecht-EG — на всі ЄС поширюється.

«не обмежений за терміном ауфенхальтсерлаубнис — вже надцять років як замінили на Niederlassungserlaubnis.»не знав..спс»Можеш в Auslenderbehörde зайти і запитати. Хоча google.de знає іноді більше 4ем тітки в амтах :)»до них ще потрібно потрапити, я пам’ятаю як я штурмував їх коли у них був страйк. Niederlassungserlaubnis mit Daueraufenthaltrecht-EG а за що його дають?кстаи якщо на те пішло, є ще варіант для науковців Niederlassungserlaubnis отримати раніше терміну за особливі заслуги. тільки що під особливими заслугами розуміється ніхто не знає.

Надіслати порада Робоча віза в Німеччину в твіттер .

Робоча віза в Німеччину, Поради
Дякуємо за перегляд цієї інформації на нашому сайті корисних порад. Сподіваємося, що рада Робоча віза в Німеччину вам сподобався. Є невелика рекомендація, якщо ви хочете бути в курсі останніх рекомендацій і порад, то можете зареєструватися на порталі www.insovet.ru.

Короткий опис статті: робоча віза в німеччину Допоможіть будь ласка, як можна оформити робочу візу Чула, що в самій Німеччині величезну кількість безробітних і отримати таку візу нелегкоможет комусь вдалося таку візу отримати?http роботу, роботодавець, через, дозвіл, таку, ТІЛЬКИ буде можна, робочу, більше, оформляв, Auslenderbeh&246rde, знає, Niederlassungserlaubnis, терміну, обмежений, відразу, Німеччині, отримати, яка

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати