Робоча віза в Польщу: продаж, ціна в Києві. оформлення віз від

31.01.2016

Особиста подача

— закордонний паспорт (копія)

— український паспорт (копії всіх заповнених сторінок)

— 2 фотографії

В цю вартість включено запрошення для Вас, страховий поліс, заповнення анкети та запис на співбесіду в обумовленому порядку.

Тривалість перебування залежить від наявності віз у паспорті.

Тепер отримати робочу шенгенську візу в Республіку Польща можливо без неабияких клопотів…

Туристична компанія «Visago» займеться для Вас рішенням необхідних питань! Ви можете спробувати оформити шенгенську візу в Польщу власними силами, але впевненість може підвести на стадії збору і підготовки документів, так як заповнити їх безпомилково може не вдасться і доведеться витратити власний час довго стоячи в чергах щоб проконсультуватися у візовому центрі. Без досвіду і глибокого аналізу вимог подачі документів у консульства, можна легко допустити помилки, що призводять до отримання відмови. Якщо Ви хочете мінімізувати ризики і не витрачати свій час даремно, зверніться до нас за отриманням шенгенської візи «все включено»!

Ми проконсультуємо Вас по телефону і повідомимо попередні терміни і перелік необхідної документації у консульство або візовий центр. Можлива допомога в оплату консульського збору за Вашим дорученням нашими співробітниками або Ви можете зробити оплату такого збору самостійно. На Ваш вибір можлива відправка документів (паспорт з візою) кур’єрською службою за Вашу домашню адресу або самостійне одержання в нашому офісі.

Звертайтеся за оформленням візи в Польщу в нашу компанію.

Сподіваємося, що ми зможемо максимально полегшити отримання шенген візи в Польщу!

Короткий опис статті: оформити робочу візу в польщу Робоча віза в Польщу. Докладна інформація про товар/послугу і постачальника. Ціна і умови поставки річна робоча віза, робоча віза в польщу робоча віза категорії Д, робоча віза, візи шенген, в Києві, продаж, пропозиція, ціна

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати