Сезонна робота в Фінляндії . Робота у Фінляндії

31.01.2016

Робота в Фінляндії — Робота без посередників, Навчання, ВНП, свіжі вакансії.
Сезонна робота у Фінляндії

Сезонна робота в Фінляндії . Робота у Фінляндії
Фінляндія з радістю запрошує на сезонну роботу іноземців, зокрема українців і росіян, як правило роботодавець надсилає запрошення на строк до трьох місяців. Для того що б поїхати вам знадобиться фінська віза і звичайно запрошення від фінської компанії або ж роботодавця. Великою популярністю користується сезонна робота у Фінляндії зі збору врожаю полуниці, малини, морошки, гороху, огірків, інших овочів і фруктів. Полів з посадкою полуниці у Фінляндії дуже багато, а постійних працівників на фермах у Фінляндії мало, а все пов’язано з тим що це дуже важка праця, і самі фіни не хочуть працювати на полях, тому фінські господарства кожен гол приймають на сезонну роботу в Фінляндії збирачів полуниці і ягід.

67 comments

Сезонна робота в Фінляндії . Робота у Фінляндії

Їздив до Варшави! Не важливо, через кого їздити! Система така… Лудшый варіант, через інтернет вам пропонують роботу в Польщі, ви телефонуєте, вам кажуть «дорога і вакансія коштує 50-70 баксів….» вам обіцяють безкоштовне проживання +-16 злотих за квадрат або 18-20 злотих але зі своїм жыльйом. гроші на проїзд якщо ви виберете 16 злотих вам оплачується, вас завозять на місце роботи і ви працюєте… На захист посередника можу сказати, тут він свою справу виконав, тобто знайшов вам роботу… потім починається найцікавіше:) Ви підходите до начальника щоб переконатися що те що обіцяв посередник правда… У відповідь ви слышыте теж говорив посередник! Потім перші 2-3 дні вас можуть і не чіпати але потім вас починають діставати, за будь-яку фігню з якої вам доведеться розбирати стіни і переробляти все по новій… Потім прийде якийсь лівий поляк в білій касці зі словами » не подобам сі» «До розібрання» і ви знову будете робити все по новій, навіть якщо перед цим приходив ваш виконроб потім начальник і все було просто супер! так може продовжуватися на тиждень кілька разів… максимум що вам дадуть зробити це 3-5кв. в день… самі щитайте… Якщо витримаєте тиск і не втікайте самі… а стіни то залишаться:)

забув дописати… Коли приходить час зарплати, а зарплату вважають з 1-го по 1-ве, виплачують 10-го і ви до 10-го повинні працювати, вам відраховують все до копієчки за проїзд, за проживання, за комуналку при чому квитанцій ви бачити — не бачили, аванс на харчування, та ще самі щось придумають… нюансів багато.

Найгірший клятий… посередник візьме з вас гроші, завезе в Польщу і залишить де то… А ви думайте що робити…

Але якщо ви їздите вже не перший рік до одного і того ж поляка, шанси, що вам не заплатять мізерний…

Короткий опис статті: робоча віза в польщу форум

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати