Що таке воєводське запрошення з Польщі?

25.01.2016

Що таке воєводське запрошення з Польщі?

Що таке воєводське запрошення з Польщі?

Відповідь докладно:

Польська національна віза дає право працювати тільки на території Польщі, а також перебувати в країнах шенгену до 90 днів у півріччі з метою туризму. Після закінчення дії національної візи на 180 днів, має пройти пів року до того, як Ви зможете знову подати документи на відкриття такої ж візи. Для того, щоб Ви змогли оформити нову візу не чекаючи закінчення вищевказаного терміну, потрібно мати запрошення від воєводи. Тоді Ви зможете відкрити польську національну візу понад 180 днів перебування на території Польщі, а так само дозволяє перебувати до 90 днів у півріччі на території шенгену з метою туризму і не тільки.

Працювати за цією візою Ви маєте право як у Польщі, так і в країнах всього Шенгенської угоди, якщо Ваш роботодавець має домовленості і підряди на роботу в країнах шенгену, а Ви, як працівник Польської компанії, виконуєте ці роботи. Процедура оформлення робіт в країнах Шенгену непроста і нею займається польський бухгалтер, виписуючи відрядження і оформляючи всі дозволи, головним чином, в офіційних інстанціях.

Не потрібно р дозвіл на роботу (ст. 88 Закону про сприяння зайнятості ), якщо іноземець:

на території Польщі виконує роботу на підставі договору з роботодавцем, має зареєстрований офіс, місце проживання, підприємство чи іншу форму бізнесу, що перебуває на території Польщі (тип А)

виконує обов’язки консультанта юридичної особи, зареєстрованого в реєстрі підприємців або корпорації, в якій організація складається, і проживає в Польщі терміном, що не перевищує шість місяців сумарно протягом наступних 12 місяців (тип B ),

  • виконує роботу для роботодавця-іноземця і делегований на територію Польщі на строк понад 30 днів протягом календарного року у філії або дочірньої компанії іноземної фірми або підприємства, що представляє цю компанію згідно із Законом від 26 липня 1991 року (Dz. U. z 2012 r. poz. 361, z pózn. zm.3))»Про податки з прибутку від фізичних осіб та іноземного роботодавця (тип)
  • виконує роботу для закордонного роботодавця, який не має філіальну чи іншу форму діяльності на території Польщі і розміщений в Польщі для того, щоб виконувати послуги на тимчасовій або разовій основі (експорт послуг) (тип D)
  • виконує роботу для іноземного роботодавця, розміщеного на території Польщі на термін, що перевищує тримісячний протягом наступних шести місяців для інших цілей, ніж зазначено у пунктах 2-4 (тип Е ).
  • Короткий опис статті: запрошення в польщу Що таке воєводське запрошення з Польщі?»Микита Перший»+38(044)2289549, Оформлення воєводських запрошень в Польщі, РОБОЧА ВІЗА В польщу Що таке воєводське запрошення з Польщі?

    Требуется виза. Заходите!

    Також ви можете прочитати