Термінова віза в Чехію; як отримати чеську візу терміново; експрес

02.01.2016

Термінова віза в Чехію; як отримати чеську візу терміново; експрес віза в Чехію

Термінова віза в Чехію

Часто довгоочікувана поїздка в Чехію або з певних причин зовсім скасовується, або переноситься на більш ранній термін. Тоді перед багатьма туристами виникає питання: як терміново оформити візу в Чехію.

Отримати чеську візу в терміновому порядку не складно. Звичайна шенгенська віза в Чехію оформляється близько 7-10 робочих днів. При необхідності ви можете терміново отримати чеську візу, звернувшись у Візовий Центр. Але найчастіше за такий невеликий термін ви зможете оформити тільки короткострокову експрес-візу в Чехію. Час оформлення — 3 робочих дня без урахування дня подачі заяви. Але, на жаль, Консульство Чеської Республіки не може гарантувати отримання експрес-візи в Чехію в даний термін.

Вартість такої термінової чеської візи значно зросте.

Зверніть увагу! Якщо ви подаєте документи на експрес-візу в Чехію, ви зобов’язані сплатити візовий збір навіть тоді, коли є особою, звільненим від його сплати.

Пакет документів для оформлення термінової чеської візи не відрізняється від стандартного набору паперів. Перелік необхідних документів можна дізнатися тут.

уристу, що подає заяву на отримання термінової візи в Чехію, також необхідно надати квитки на певний вид транспорту, за допомогою якого він збирається перетнути кордон країни. Без наявності таких квитків оформити експрес-візу в Чехію буде проблематичніше.

Таким чином, можливість термінового отримання візи в Чехію безпосередньо залежить від правильності оформлення всіх документів. Щоб уникнути відмови у видачі строкової чеської візи і не втратити останню можливість за час, що залишився в’їхати на територію республіки, зверніться до фахівців, які правильно використовують залишився у вас час на підготовку потрібних документів. Отримати візу в Чехію терміново можливо, треба тільки правильно розподілити наявні ресурси.

Удачі при оформленні строкової чеської візи!

Короткий опис статті: віза в чехію терміново

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати