Трудова карта (Робоча карта) в Чехії

14.01.2016

Трудова карта (Робоча карта) в Чехії
Трудова карта Чехії (Zamestnanecka karta) — це новий вид дозволу на роботу і проживання для іноземців, які є громадянами країн Євросоюзу і Європейського Економічного простору. Трудова карта замінить раніше існуючі види віз: «зелена карта» і довгострокову візу з метою працевлаштування. Блакитні карти ЄС. однак, будуть оформлятися Чехією в колишньому порядку.

Трудова карта (Робоча картка) видається на термін дії трудового договору, але не довше ніж на 2 роки. Після закінчення двох років строк дії картки можна продовжити. При цьому документи на Трудову карту можна подавати тільки після того, як досягнута домовленість з чеським роботодавцем, оформлений трудовий контракт або договір про укладення трудового контракту в майбутньому. Крім того, ще перед подачею документів потрібно укласти договір оренди житла в Чехії. Іншими словами, спочатку отримати Трудову карту, а потім шукати роботу — не можна.

Трудова карта видається у вигляді пластикової картки, в яку занесені біометричні дані власника (фото і відбитки пальців).

На відміну від Блакитної карти, до власників Трудової карти Чехії не висувається жодних вимог щодо їх кваліфікацій чи рівня освіти. Але при цьому можна претендувати лише на вакансії, опубліковані в спеціальному регістрі вакансій. Відповідно, карта прив’язана до певного роботодавця, і для зміни роботодавця потрібна згода міграційного департаменту.

Крім того, ваша зарплата в Чехії повинна бути не нижче мінімальної зарплати, а робочий тиждень — не менше 15 годин.

Як подати заяву на отримання Трудової карти Чехії?

Короткий опис статті: віза в чехію Липень 2014. Трудова карта Чехії (Zamestnanecka karta) — це новий вид дозволу на роботу для іноземців незалежно від кваліфікацій і освіти

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати