Турчинов звільнив послів України в Польщі, Швеції, Данії та Єгипті Рамблер.

28.09.2016

Турчинов звільнив послів України в Польщі, Швеції, Данії та Єгипті

Читайте новини ВКонтакте

На саміті Україна — ЄС 20-21 березня планується підписання політичної частини угоди про асоціацію. Спочатку підписати угоду планувалося 21 листопада на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі в кінці листопада, але уряд України призупинило підготовку процедури. Ініціаторами створення «Східного партнерства» виступали Польща й Швеція.

Політична криза вибухнула на Україні в кінці листопада 2013 року, коли кабінет міністрів оголосив про призупинення євроінтеграції країни. Масові протести, названі «евромайданом», пройшли по всій Україні і в січні вилилися в зіткнення збройних радикалів з органами правопорядку. Результатом вуличних сутичок, в ході яких опозиція неодноразово застосовувала вогнепальну зброю та «коктейлі Молотова», стали десятки людських жертв.

22 лютого в країні стався насильницьке захоплення влади. Верховна рада, порушивши досягнуті домовленості між президентом Віктором Януковичем та лідерами опозиції, змінила конституцію, змінила керівництво парламенту і МВС і усунула від влади главу держави, який згодом був змушений покинути Україну, побоюючись за своє життя. 27 лютого український парламент затвердив склад так званого «уряду народної довіри», прем’єром став Арсеній Яценюк. Виступаючи на наступний день на прес-конференції в Ростові-на-Дону, Віктор Янукович заявив, що залишається законно обраним главою держави.

Ряд областей сходу і півдня України, а також Крим не визнали легітимність рішень Верховної ради, заявивши про незаконність відсторонення Януковича від посади президента, а також прийняли рішення про проведення референдумів про подальшу долю своїх регіонів.

Короткий опис статті: посольство україни в польщі Спікер Верховної ради Олександр Турчинов, якого український парламент призначив в. о. президента, звільнив послів України в Польщі, Швеції, Данії та Єгипті, відповідні укази опубліковані на сайті українського президента. У світі

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати