Вакансія Шахтар, Польща, робота За кордоном. , JOB.ukr.net

30.01.2016

Шахтар, Польща в Дніпропетровську

Місто: Дніпропетровськ

Обов’язки вакансії:

Для роботи в Гірничорудному Управлінні в Польщі потрібні шахтарі та підземні робітники будь-яких спеціальностей .

  • Офіційне оформлення
  • Навчання
  • Повний соцпакет
  • Адаптаційна Програма
  • Зарплата від 1000 доларів
  • проживання Безкоштовне
  • Надання оплачуваних відпусток
  • Можливість отримання Сертифікатів гірничого робітника Європейського зразка
  • Можливість отримання «Карти Побуту» у Польщі на підставі виконання кваліфікованої роботи
  • Візова підтримка безкоштовна.

Етапи Програми:

1. Формується група для виїзду в Польщу на роботу з 10 чоловік.

2. По приїзду на місце роботи протягом перших трьох днів йде процес оформлення — підписання трудових договорів, медичне та психологічне обстеження, навчання і складання заліків з Безпеки і Охорони Праці. Розселення в приготованих гуртожитках.

3. Усі прибулі, без винятку, оформляються на першому етапі як різноробочі. Це робиться у зв’язку з тим, що техніка, обладнання та механізми на польських шахтах сильно відрізняються від українських. Крім того, незнання польської мови, відмінний від українського порядок проведення робіт, не дозволяє нашим робочим відразу повноцінно виконувати посадові обов’язки. Зарплата на першому етапі — 3300 злотих

4. З перших днів перебування на шахті для групи організовуються курси польської мови. Навчання проходить в неробочий час, обов’язково для всієї групи. Повний курс включає 240 навчальних годин і займає приблизно 2.5 — 3 місяці. Оплачують курси працівники самостійно. Вартість приблизно 400 злотих в місяць. Залежить від складу групи і кол-ва годин.

5. Після закінчення курсів, працівники здають іспит з мови. Після успішної здачі іспиту тут же, автоматично,піднімається розмір заробітної плати на 15%.

6. Також, разом з іспитом з мови, є можливість здати екзамен з своєї гірської спеціальності. І в разі успішної здачі отримувати посадовий оклад згідно табельної тарифу. Зарплата робітників на шахтах Польщі становить приблизно близько 4500-5000 злотих. Може бути і вище для окремих спеціальностей.

7. У разі успішного підтвердження своєї кваліфікації працівник отримує в державній організації — «Gornictwo urzad» Сертифікат, який засвідчує його як кваліфікованого шахтаря, дозволяє працювати на шахтах будь-якої країни Євросоюзу.

8. Протягом всього часу роботи, працівникові шахта надає візову підтримку. А саме — виписує запрошення для отримання робочої візи. Вносить до місцевих уржанды заяви та клопотання про «дозвіл про праце» що дозволяє оформляти «карту побиту».

9. За відпрацьовані півроку людина має право на відпустку для поїздки на батьківщину.

Вимоги до кандидата:

Вік від 25 до 50 років

Досвід роботи під землею від 2-х років

Кваліфікаційні документи

Короткий опис статті: посольство польщі в україні Потрібно Шахтар, Польща. Робота в сфері Промисловість — Виробництво. Всі вакансії на JOB.ukr.net За кордоном. Шахтар, Польща, робота, вакансія, За кордоном, пошук роботи, пошук вакансій,

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати