Вартість візи в Чехію, скільки коштує віза в Чехію, збір і ціни

26.12.2015

Вартість візи в Чехію

Чеська республіка входить до групи країн Шенгенської угоди. Відповідно, якщо ви вирішили відправитися в цю воістину дивовижну країну, то вам буде необхідно оформити так звану Шенгенську візу. При самостійному оформленні часто виникають питання — які потрібні документи, терміни оформлення і яка актуальна вартість візи в Чехію сьогодні?

Ціна на візу в Чехію.

Підрахуємо скільки може коштувати віза в Чехію — консульський збір становить 35 €, швидке оформлення обійдеться — в 70 €. Дітям до 6 років та інвалідам — безкоштовно. Вартість довгострокової візи в Чехію — 159 €. З дітей до 15 років та інвалідів консульський збір не стягується. Окремо оплачується дозвіл на проживання – 20 €.

Терміни розгляду заяв.

Якщо ви вирішили зайнятися цим питанням самостійно, то заява на короткострокову (одноразову, дворазову або багаторазову) в Консульстві Чеської Республіки розглядається протягом 5 робочих днів, термінове оформлення – займає 3 дні. При цьому Консульство може затримати розгляд заявок до 30 робочих днів.

На довгострокові йде набагато більше часу: від 120 робочих днів з дня подання заяви. Якщо ж ви їдете в Чехію з метою тривалого навчання, то ваша заявка буде розглянута протягом 60 днів.

Послуги комерційних фірм.

Також оформленням короткострокових (одноразових або дворазових) займаються туристичні компанії і Чеський Візовий центр, послуги якого становлять 1000 рублів. У турфірмах ж все залежить від вашого способу подорожі: вартість отримання візи в Чехію в турі — від 80 євро за стандартну і від 120 – за експрес. Якщо ви їдете на запрошення до родичів, друзям або в ділову поїздку, то послуга буде коштувати від 100 євро; з метою туризму — від 120. У кожній конкретній фірмі варто дізнаватися скільки коштує віза в Чехію.

За термінове оформлення ціна відповідно зросте ще на 35 євро. Термін розгляду від 5 до 14 робочих днів, експрес-заявка – від 4 днів. Безсумнівним плюсом є те, що вам не доведеться витрачати багато часу, простоюючи в чергах, а заяву може бути подано навіть без вашої особистої присутності: це цілком зможе зробити ваш представник.

Довгострокові, транзитні та мультивізи видає тільки Генеральне Консульство Чеської Республіки.

Вартість візи в Чехію, скільки коштує віза в Чехію, збір і ціни

Короткий опис статті: віза в чехію Скільки коштує віза в Чехію — консульський збір становить 35 євро, швидке оформлення обійдеться — в 70 євро. Вартість довгострокової візи в Чехію — 159 євро. вартість, віза, Чехія,Віза

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати