Відмова у вїзді до Польщі, Форум

30.01.2016

Відмова у в’їзді до Польщі

Привіт.

У минулому році я самостійно зібралася в Європу на 2 тижні, польський шенген оформила через турагенство. Сума на рахунку була достатня але не було броні готелю (збиралася зупинятися на впискам з каучсерфінгу) тому довелося звернутися до них, вони зробили запрошення в якийсь санаторій в Польщі. Їхала автобусом, на кордоні розгорнули, поставили штамп Е на сторінці поряд з візою. Прикордонник питав «куди ви їдете», я казала що в санаторій, він сказав ні ви їдете туди, переглянули всі речі, знайшли в записній книжці адреси в німеччині, все дуже агресивно. На всі питання сказали оформляйте документи як годиться і приїжджайте. Я повернулася, забронювала готель у Польщі на весь термін і через тиждень знову виїхала, ситуація повторилася в точності. Я показувала роздруківку броні, вони навіть не дивилися і хотіли щоб я підписала якийсь папір не позначена мета поїздки.

hatinka Репутація: +2007½ Повідомлень: 2018

4 роки тому 29 липня 2011

немає гарантії, що навіть якщо я отримаю візу на кордоні ситуація не повториться

Це Ви вірно підмітили. Майже ні у кого немає гарантії, що його впустять в будь-яку країну-з візою або без — не важливо. Гарантій немає в принципі. Є більша або менша ступінь ймовірності.

Безпосередньо в польському консульстві в Києві на Хмельницького є безкоштовна консультація. Черги туди немає.

Тут вже були дуже схожі теми-як раз про те, що віза у людей була, а відмовляли саме у в’їзді.

Можливо, фірма, через яку Ви робили свою візу прокололася на нелегалах і Вам гукнулося.

Я б Вам порекомендувала спочатку звернутися в польське консульство безпосередньо(на консультацію). Якщо Вам не дудут розгорнутих відповідей про причини відмови у в’їзді, які щось Вам прояснить, то відкривати візу тільки самостійно, тільки при особистій подачі, з нормально підготовленим маршрутом переважно з Польщі.

Ви ж самі розумієте, що якщо їдете в Німеччину і за каучсерфінгу, то Вам в Польщі робити нічого. Можливо, спробувати Німеччину(самостійно). Німці ставлять візи в паспорти, в минулому заплямовані відмовами всяких словацько-поляків. Звичайно, вони суворіше і попедантичнее до документів, але зате:реально отримати візу і на польському кордоні з візою Німеччині дуже малоймовірно, що затримають, якщо вести себе і виглядати адекватно;-)

Короткий опис статті: віза в польщу україна Привіт.

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати