Visa-UA.com оформлення віз!

25.01.2016

Visa-UA.com оформлення віз!
22.04.09 Робоча віза в Німеччину

Робоча віза в Німеччину є звичайна і сезонна. Сезонна робоча віза передбачає термін перебування в Німеччині до півроку, а звичайна мінімум-рік. Якщо ви вирішили працювати в Німеччині, вам слід, перш за все, подбати про пошук місця майбутньої роботи, потім потрібно, щоб роботодавець вислав вам офіційне запрошення.

Все залежить від країни, в якій ви проживаєте і вашої майбутньої роботи в Німеччині, відповідно, умови і строки можуть бути різні.

Перший етап після отримання запрошення від роботодавця: це подати заяву на робочий дозвіл і візу в Німеччину.

Другий етап полягає в тому, що посольство передає вашу заяву в міністерство закордонних справ Німеччини (Ausländer Amt) для схвалення або відмови.

Наступний, третій етап, у разі якщо вашу заяву прийняли, тоді посольство видає вам офіційний дозвіл і візу в Німеччину.

Для роботи в Німеччині, є обов’язковим отримання дозволу на роботу. Однак є істотні відмінності між громадянами ЄС та іншими в цьому питанні.

ГРОМАДЯНИ ЄС І РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

Громадяни Європейського Союзу не потребують спеціальному дозволі на роботу в Німеччині, це також відноситься до громадян країн, що входять в Єдину економічну зону та Швейцарії. Все що потрібно, це діючий паспорт громадянина ЄС та ідентифікаційний номер.

В Німеччині, громадяни ЄС мають однакові права в плані оплати праці, робочих умов, відпустки, соціального захисту та іншого. Члени сім’ї та фінансово залежних від працівника особи, мають аналогічні однакові права поряд з громадянами Німеччини. Є деякі обмеження в плані заняття певних позицій, наприклад в поліції.

НЕ РЕЗИДЕНТИ ЄС І РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

Дозвіл на роботу в Німеччині не резиденти ЄС повинні отримати безпосередньо у своїй країні через посольство Німеччини. Є багато видів дозволів для роботи, все залежить від типу роботи та періоду перебування в країні.

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ ДЛЯ НЕКВАЛІФІКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

У Німеччині практично неможливо отримати дозвіл на роботу для некваліфікованих працівників. Дані дозволи видаються в особливому порядку.

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ ДЛЯ КВАЛІФІКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дозволи для кваліфікованих працівників видаються у звичайному порядку, однак термін отримання залежить від рівня кваліфікації і роботи.

Короткий опис статті: робоча віза в німеччину

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати