Viza poloneza: Національна Польська віза D

14.01.2016

Національна Польська віза D

Швейцарія не входить до складу митного угоди, проте вона дозволяє в’їзд іноземців, які мають шенгенську візу. Відвідування Швейцарії за Національною візою Польщі може бути розцінено як незаконне.

У консульство Вам потрібно надати:

    Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см на білому фоні, 80% обличчя; Паспорт міжнародний і внутрішній; Заповнену і зареєстровану анкету; Медичну страховку; Документи, які підтверджують мету поїздки( запрошення на роботу ).

Поза залежності від типу оформлюваної візи, паспорт повинен відповідати наступним вимогам:

    Після Вашого планованого виїзду з Польщі (Шенгенської зони), він повинен бути дійсний не менше трьох місяців; Він повинен мати як мінімум дві вільні сторінки для реєстрації віз;

Перевага робочої (національної) візи №1: ви можете знаходитися в Європі не 90 днів за один раз, а всі 180!

Робоча віза — віза типу D: За законом це віза, яка видається для тих категорій громадян, яким необхідно перебувати в ЄС більше, ніж 90 днів протягом 6 місяців. Саме тому робоча віза навіть краще, ніж будь-яка бізнес віза.

Що таке віза типу D — це локальна національна віза, що видається для перебування в одній країні з правом перебування в інших країнах шенгену не більше 90 днів. Раніше по даній візі було дозволено перебувати тільки 5 днів в інших країнах.

З моменту вступу в силу нового візового кодексу (5.04.2010) даний тип візи дозволяє перебувати в інших країнах ЄС до 90 днів.

Перевага робочої (національної) візи №2: Після закінчення такої візи ви можете подавати заяву на оформлення річної робочої візи або ж у період її дії оформити посвідку на проживання в Європі на 1 рік!

За законом з цією візою ви обов’язково повинні вьехать (і бажано виїхати) через Польщу.

При оформленні Польської Національної візи нерідко зустрічаються різні неприємні нюанси. Так, наприклад, вони завжди виникають при реєстрації анкети. Непідготовленій людині буде непросто зареєструвати анкету на Національну візу в Польщу, до того ж треба постійно стежити за тим, коли посольство відкриває «вікно» для реєстрації. Також виникають проблеми з неправильним оформленням документів і необхідного запрошення.

Якщо Ви хочете отримати Польську Національну візу без зайвого стресу, звертайтеся до нас. До того ж, у нас одні з найнижчих розцінок на ринку.

Короткий опис статті: польська національна віза категорії д

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати