Віза в США . Документи на візу в Америку, список документів для

30.01.2016

Документи для візи в США

Контакти: +7(812)938-6379, +7(495)374-8035. Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript .

Які документи потрібні для візи в США?

Американське Консульство не пред’являє ніяких офіційних вимог щодо обов’язкового змісту пакета документів на візу в США, крім хіба що наявність закордонного паспорта. Список документів, які потрібно підготувати до співбесіди підбирається для кожного випадку індивідуально, виходячи з ситуації заявника. При формуванні пакета документів на візу в Америку, важливо розуміти і враховувати особливості конкретного повод-ня за візою, його сильні і слабкі сторони, переваги Консульства США до оформлення тих чи інших довідок, їх послідовності. Зібрати правильний пакет документів на візу в США далеко не так просто.

Зразки документів для візи в Америку

Віза в США . Документи на візу в Америку, список документів для

З нами ви можете бути впевнені, що ваші документи будуть оформлені у повній відповідності з вимогами Кон-сульства США. В офісі компанії наші співробітники складуть для вас індивідуальний список документів та видадуть зразки всіх необхідних довідок. У нас є понад 50 зразків документів на всі можливі випадки життя!

Віза в США . Документи на візу в Америку, список документів для

Список документів для візи в США

1 – Документи, що пояснюють мету візиту. Для того, щоб відвідати Сполучені Штати Америки, заявнику потрібно документально підтвердити необхідність і мету своєї поїздки. «Просто подивитися» Америку не вийде. В залежності від обраного типу візи це може бути запрошення від родичів, друзів чи бізнес-партнерів, туристичний ваучер з описом маршруту поїздки, лист про зарахування в навчальний заклад. Документи, що пояснюють мету візиту в Штати служать для Консульства США одними з основних при зверненні за візою.

2 – Діючий закордонний паспорт. Паспорт може бути як нового (біометричний паспорт), так і старого зразка. У закордонному паспорті заявника обов’язково наявність однієї порожньої сторінки для вклеювання візи та достатнього вільного місця для проставлення виїзних і в’їзних штампів. Термін дії проїзного документа повинен покривати передбачувану поїздку в США. При цьому термін дії самої американської візи не прив’язаний до терміну дії паспорта – віза в США видається на 3 роки незалежно від терміну дії паспорта.

3 – Старі закордонні паспорти. При наявності у заявника старих закордонних паспортів з візами, їх потрібно взяти з собою на співбесіду в якості доказу минулих закордонних поїздок. Для візового офіцера особливо важлива присутність у паспорті заявника віз в країни Західної Європи. Мінімальним для звернення в Консульство США вважається наявність в паспорті 2-3 віз в країни Шенгену за останні кілька років. Відсутність минулих закордонних поїздок сильно ускладнює процес отримання візи в Сполучені Штати Америки.

4 – Довідка з роботи заявника. Видається на фірмовому бланку організації роботодавця. Обов’язкова інформація зазначенням: ПІБ заявника, стаж роботи в організації, посада, місячний заробіток. У довідці зазначаються дати планованої поїздки в США і, що на цей період співробітнику буде надано відпустку. Справ-ка з місця роботи засвідчується печаткою організації та двома підписами, наприклад, керівника та бухгалтера. Якщо поїздку в США спонсорує не заявник, до пакету документів на візу додається довідка з роботи спонсора.

5 – Довідка з навчання заявника. Видається в навчальному закладі, де навчається претендент. Довідка складається за стандартною формою навчального закладу: вказується назва школи (інституту), клас (курс) в якому навчається заявник, його спеціальність. На співбесіду в Консульство разом з довідкою потрібно принести оригінал учнівського або студентського квитка та залікової книжки. Правда тільки з урахуванням хороших оцінок. Для студентів останніх курсів інституту до документів на візу в США бажано додати рекомендацію в аспірантуру.

6 – Копія свідоцтва про шлюб. Якщо заявник на американську візу перебуває у шлюбі і у нього є неповнолітні діти, до пакету документів на візу обов’язково слід додати підтверджуючі документи. Присутність подібних документів в заяві на візу показує Консульству наявність у претендента певних зобов’язань, що зв’язують його з Росією, його стійке соціальне положення, наявність життєвого плану. Якщо у заявника є усиновлені діти, потрібно взяти з собою на співбесіду свідоцтво про усиновлення.

7 – Виписка з банківського рахунку. Для Консульства США важливо, щоб заявник міг документально продемонструвати достатні фінансові можливості для здійснення поїздки в Америку. При наявності у претендента візи відкритого банківського рахунку, потрібно взяти з нього виписку. Бажано навіть показати рух коштів за останні три або шість місяців, щоб Консульство побачило регулярність надходження грошей. При відсутності рахунку в банку, на співбесіду можна взяти копію ощадної книжки або виписку з рахунку спонсора поїздки.

8 – Документи на власність. Якщо заявник є власником будь-якої власності, до пакету документів на неімміграційну візу в США, як правило, прикладають довідки це підтверджують. Зазвичай на співбесіду з собою беруть Свідоцтво про реєстрацію права власності, а в разі транспортних засобів – Паспорт транспортного засобу. Якщо так сталося, що на заявника не зареєстровано жодного майна, для Консульства США підійдуть документи на власність його найближчих родичів та/або дружини(чоловіка).

Що важливіше — якість чи кількість?

Роль пакету документів при зверненні за американською візою не можна перебільшити. Правильно підготовлені документи відіграють критичну роль для винесення американським візовим офіцером позитивного рішення. При підготовці документів на візу важливо брати до уваги навіть такі дрібниці, як, наприклад, їх кількість – якщо паперів занадто багато, заявника можуть запідозрити в «надто сильному» бажання потрапити в Америку. При формуванні пакета документів важливо розуміти, що головне для американського Консульства все-таки не кількість паперів в заяві, а якість їх оформлення та придатність до конкретної ситуації здобувача візи.

У нашій компанії ми точно знаємо, що потрібно взяти з собою в Консульство США, щоб бути максимально впевненим у позитивному результаті співбесіди. За час своєї роботи ми стикалися з усіма можливими ситуаціями і досягли абсолютного розуміння, які папери слід додати до заяви та як їх оформити, щоб справити сприятливе враження на візового офіцера. Замість того, щоб збирати купу документів самим, які в підсумку, навіть не знадобляться, ми завжди рекомендуємо відразу довірити формування пакету документів на візу в США нашим фахівцям, точно знають і розуміють всі можливі вимоги Консульства США.

Короткий опис статті: віза документа Підготовка документів для отримання візи в Америку. Список документів і приклади оформлення довідки з роботи, виписки з рахунку для візи в США. віза в сша документи, що американська віза документи, документи для отримання візи в сша, документи для оформлення візи в сша, документи для отримання американської візи, документи для отримання візи в америку

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати