Віза в Україну, українська віза для вїзду іноземців в Україну

23.12.2015

Українська віза іноземним громадянам

Юридична компанія «Invite UA» надає всебічну допомогу в отриманні ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМЦЯ В УКРАЇНУ. на підставі якого іноземець отримує українську візу. З нами Ваш гість або діловий партнер отримає цей документ в найкоротші терміни.

Наші послуги:

-Оформляємо гостьові запрошення для іноземців від приватних осіб.

— Оформляємо бізнес запрошення для іноземців від юридичних осіб.

— Оформляємо туристичні запрошення для іноземців від туристичних фірм.

— При необхідності, можлива візова підтримка, супровід іноземця починаючи з проходження кордону України.

— Працюємо з усіма регіонами України.

Для того, щоб оформити візу:

1. Уважно вивчіть вміст сайту

2. Зв’яжіться з нашим фахівцем

3. Дотримуйтесь інструкцій

4. І ви легко і швидко отримувати українську візу.

1. ГОСТЬОВЕ (ПРИВАТНЕ) ЗАПРОШЕННЯ ВІД ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ В УКРАЇНУ. ГОСТЬОВА ВІЗА

2. ДІЛОВА (БІЗНЕС) ЗАПРОШЕННЯ ВІД ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ В УКРАЇНУ. ДІЛОВА (БІЗНЕС) ВІЗА

Основне призначення діловий або бізнес візи для України. по діловому (бізнес) запрошення від юридичної особи (підприємства), це відвідування іноземцями своїх ділових партнерів, налагодження і настроювання проданого обладнання, презентація свого товару, виставки, конференції та багато іншого. Видається терміном від 10 днів до одного року (за умови перебування на території України не більше 90 діб протягом шести місяців). Зазвичай для оформлення візи іноземцю дається часовий коридор від 30 днів до одного року. Це дуже зручно для попереднього планування своєї поїздки, покупки зручних і не дорогих квитків і т. д. Документ для іноземців видається і засвідчується Державою.

3. ТУРИСТИЧНИЙ ВИКЛИК ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН В УКРАЇНУ. ТУРИСТИЧНА ВІЗА В УКРАЇНУ ДЛЯ ІНОЗЕМЦЯ.

Основна мета туристичного запрошення (туристичного ваучера) це туризм. Турист отримує оформлений туристичний ваучер встановленого зразка, суворо прив’язаний до дат в’їзду та виїзду з України, план відвідин нашої країни або програму туру, бронювання готелю і лист-запрошення від туристичної компанії.

Віза в Україну, українська віза для вїзду іноземців в Україну

Кількість в’їздів та терміни перебування за всіма видами віз в Україну

Кількість в’їздів по туристичній візі (туристичний ваучер)

Якщо іноземець оформляє туристичну візу в Україну. він отримує одноразовий в’їзд з фіксованими датами, які не можна змінити, на термін не більш 30 днів перебування в Україні.Кількість в’їздів по гостьовій візі (виклик в Україну від приватної особи).

Якщо іноземець оформляє гостьову візу в Україну. він може отримати її терміном до одного року (за умови перебування на території України не більше 90 діб протягом шести місяців). При отриманні гостьової візи іноземець може отримати одноразовий, дворазовий та багаторазовий в’їзд у країну.

Кількість в’їздів з «ділової» або «бізнес» візі (виклик від української компанії).

Якщо іноземець оформляє бізнес візу в Україну. він може отримати її терміном до одного року (за умови перебування на території України не більше 90 діб протягом шести місяців). При отриманні ділової візи іноземець може отримати одноразовий, дворазовий та багаторазовий в’їзд у країну. З 1 січня 2014 року у виклику для іноземного громадянина України, виданим Державною Міграційною Службою, вказується кількість в’їздів та дата в’їзду в Україну. Остаточне рішення про можливість видачі візи, термін дії візи і про кількість в’їздів для іноземця приймає український візовий консул або відповідальний працівник Міністерства закордонних справ. Кожен громадянин іншої країни, подаючи документи в консульський відділ посольства, заповнює анкету на отримання української візи. В анкеті у графі «кількість бажаних в’їздів» є три підпункту а) Одноразовий в’їзд; б) Дворазовий в’їзд; в) Багаторазовий в’їзд. Відзначаючи один з цих підпунктів, іноземець дає знати візової консула бажану кількість в’їздів.

Скільки коштує віза в Україну для іноземного громадянина

За сучасними законами, віза для в’їзду в Україну для іноземців відкривається консульством України за кордоном або посольством України. Скільки коштує віза в Україну для іноземців, розраховують в консульській збір. Одноразова віза буде коштувати 85 доларів, віза з 2-ма в’їздами 130 доларів, багаторазова віза-200 доларів. Але потрібно мати на увазі, що МЗС України може встановити іншу вартість, яка визначається в залежності від типу візи і від країни громадянина. Якщо Ви захочете отримати більше інформації про те, як отримати візу в Україну, то Вам ще необхідно уточнити ціни. Точну вартість візи в Україну можна подивитися на сайтах посольств України.

Віза в Україну, українська віза для вїзду іноземців в Україну

Короткий опис статті: віза в україну Віза для України: швидкий збір документів. ? +38(044) 36 203 84. Допомагаємо зробити українську візу, отримати візу в Україну недорого і в короткі терміни візи в україну, візи україна, українська віза, віза в україну, віза на україну, віза для україни

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати