Як я реєструвався до візового центру Республіки Польща у своєму місті .

08.01.2016

Як я реєструвався до візового центру Республіки Польща у своєму місті

Хочу сьогодні поділитися своїм досвідом реєстрації до візового центру Республіки Польща. Послуги в цьому напрямку надає компанія VFC Global. Відразу, що хочеться сказати, що дуже сподобалося ввічливе ставлення операторів call center, приязність у тоні і терплячість. Про все інше — далі )

Отже, сьогодні понеділок, 24-03-2014 р. вільні місця для реєстрації до Вінницького консульства Республіки Польща (в системі e-consulat) відсутні до 18-04-2014. Така ситуація існує вже від 17 березня, тобто, черга до Вінницького консульства є довжиною в місяць (!)

Зважаючи на таку ситуацію, я вирішив защадити час та гроші, та звернути до послуг візового центру. При спробі призначити дату на сайті http://www.polandvisa-ukraine.com/, хоча б до одного із 4 візових центрів (які територіально відносять до мого консульства), я побачив тільки напис No date(s) available for appointment at Польщі Хмельницький. Як висновок: Реєстрація до візового центру Республіки Польща через сайт є малоефективною.

Наступне і останнє, що я вирішив зробити — це додзвонитися по одному із трьох номерів телефонів Візового центру. Як з’ясувалося, то досить непроста справа, бо ні по одному із цих номерів не було навіть гудка додзвону. Тобто, всі три лінії (а вони багатоканальні) перевантажені починаючи із першої хвилини роботи Візового центру. Дзвонити на поданий номер мобільного із кодом 050 я припинив після того, як мені три рази підряд, роботи UMC заявив, що напрямок перевантажений. Залишилося ще два номери, але акцент я зробив на номер з кодом міста Києва 044.

Для дзвінків до call center варто запастися витримкою і поповненим рахунком мобільного, без того ніяк. Так, як технічних засобів для спеціального додзвону у мене нема, то вирішив використовувати простий і дієвий метод послідовного набору: постійно набирав один і той самий номер телефону, без пауз. Тобто, як тільки система відкинула мою спробу додзвону (пішли короткі гудки, або взагалі без звуків), я знову і знову тиснув клавішу додзвону. Як то кажуть: «Вода камінь точити», — і на 26 спробі додзвону мені вдалося почути довгожданий довгий гудок додзвону. Я розумів, що таким чином перевантажую і без того завантажену лінію, але нічого іншого в мене не залишається. Якщо телефонувати із перервами в часі, то ймовірність вдалого додзвону досить низька (то є власне припущення).

Після вибору мови спілкування, робот системи заявив мені жіночим голосом, що потрібно приготувати свій закордонний паспорт для того, щоб оператор телефонної лінії зміг мене зареєструвати. Від себе додам, що для збільшення шансів на успішну реєстрацію, потрібно мати не тільки закордонний паспорт, але й знаті де знаходять візові центри, що територіально відносяться до вашого консульства. Бо може так статися, що у візовому центрі вашого міста, будуть відсутні вільні місця, тоді ви маєте закон право стати на чергу до іншого візового центру, що так само подає документи у ваше консульство.

Короткий опис статті: сайт посольства польщі Хочу сьогодні поділитися своїм досвідом реєстрації до візового центру Республіки Польща. Послуги в цьому напрямку надає компанія VFC Global. polandviza-ukraine,візовий центр віза польща,робота в польщі,Подорожі та туризм

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати