ЗНАЙОМСТВА В ПОЛЬЩІ польський сайт знайомств. Оголошення чоловіків з Польщі.

22.01.2016

Jacek Strzelinski — Polska (Яцек Стшелиньски — Польща, р. Конін)

Мене звати Яцек Стшелиньски, я з Польщі, живу в місті Конін. Народився 10 квітня 1973 року. Мій зріст 178 см, вага 99 кг, я міцної статури, у прекрасній фізичній формі і майже завжди в чудовому настрої. Я темний блондин зі світлою душею і зеленими очима.

Я розлучений, дітей на утриманні немає. Займаюся серйозним будівельним бізнесом, чудово забезпечений, фінансових і матеріальних проблем не маю. Живу один у власному будинку. Відпустку люблю проводити на знаменитих міжнародних курортах. Після створення сім’ї будемо відпочивати там разом.

У вільний час люблю пограти в футбол, баскетбол або в шахи. Люблю куховарити на кухні (смачно готую, як кажуть друзі), дивитися хороші фільми, дуже люблю танцювати (теж непогано виходить), а також слухати музику (віддаю перевагу танцювальну — диско і поп-музику).

Я товариський, веселий, з хорошим почуттям гумору, відкрита, добра і душевна людина. Справжній чоловік, що вміє правильно поводитися з жінками і поважає їх. Не курю. Алкоголь приймаю в малих дозах і лише з нагоди.

Зараз я самотній і хотів би познайомитися і створити сім’ю з симпатичною дівчиною або жінкою не старше 40 років, стрункою, худорлявою, зростанням 157-175 см, доброю, ніжною, розуміє, з хорошим почуттям гумору. Були Ви заміжня чи ні — це не має для мене ніякого значення. Є у Вас діти чи ні — теж не має значення і не є перешкодою для створення сім’ї. Знання Вами польського або інших іноземних мов теж не має значення, оскільки я трохи говорю російською, німецькою та іспанською мовами.

Важливо: я хотів би познайомитися тільки з темноволосої жінкою. Є такі жінки на Україні, в Росії чи Білорусії? Сподіваюся, що так. На перше наше побачення запрошу Вас до себе в Польщу або приїду до Вас, якщо побажаєте. Ваша поїздка в Польщу буде мною повністю профінансована — про це не турбуйтеся.

Якщо Ви знаєте польську мову, то пишіть мені на польському. Якщо не знаєте, то пишіть російською, німецькою або іспанською. Відповім тільки на докладний лист про Вас з Вашими чудовими фотографіями і номером телефону, оскільки у відповідь можу швидко зателефонувати Вам. Мій E-mail: jacek@tvp.su

Короткий опис статті: сайт посольства польщі ЗНАЙОМСТВА В ПОЛЬЩІ – польський сайт знайомств для жінок, бажаючих познайомитися з поляками. Шлюбні оголошення чоловіків з Польщі. Оголошення польських чоловіків про знайомство. Знайомства поляків про бажання створити сім’ю. Шлюб з поляком. Як створити сім’ю з поляком. Як вийти заміж за поляка. знайомства в польщі, польський сайт знайомств, знайомства з поляками, шлюбні оголошення, оголошення про знайомство, знайомства польща, польща, оголошення поляків, оголошення, чоловіків з польщі, польських чоловіків, оголошення польських чоловіків, польські чоловіки, чоловіки з польщі, знайомства з чоловіками, створити сім’ю, шлюб з поляком, заміж за поляка, заміж в польщу, створення сім’ї, з поляком, з польщі, men from poland, polish men, знайомства, znakomstva, polska, poland, pollen, варшава, гданськ, поляк, з польщі, з варшави, гданська, познайомлюсь, познайомитися з поляком, знайомство з поляком, познайомиться, бажає познайомитися, шукаю жінку, познайомлюсь з жінкою, для шлюбу, шукає жінку, познайомиться з жінкою, польське шлюбне агентство, сайти знайомств, вийти заміж в польщу, вийти заміж за поляка, шлюб у польщі, вийти заміж за поляка, з поляком, з чоловіком з польщі, знайомство з поляком, шлюбні агентства, сайти знайомств, польщі, з поляками, познайомитися з поляком, з поляками, з польськими чоловіками, з польським чоловіком, з чоловіком з польщі, з чоловіками з польщі, поляки, женихи з польщі, в польщі, з польщі, в польщу, польські женихи, польські, знайомства, шлюбні оголошення, поляків, сайти знайомств польщі, сайт знайомств, польські сайти знайомств, ogloszenia matrymonialne, og1oszenia matrymonialne, og1oszenia towarzyskie, polak, polacy, panowie z polski, z polski, anonse, matrymonialne, towarzyskie, w rosji, z rosji, rosja, rosjanki, ukraina, ukrainki, bia1oruś, bia1orusinki

Требуется виза. Заходите!

Також ви можете прочитати